Випуск 12.09.2024 р.          Архів випусків

Наші контакти:
+38 (066) 352-19-73
admin@dopomoha.kiev.ua
www.dopomoha.kiev.ua

-- Новини стоматології --

    

  

  

Представляємо лідерів рейтингу "Стоматологія у Києві"
----------------------------------------------------------


 Сучасна стоматологія "Люмі-Дент"

Професійні київські стоматологічні клініки «Люмі-Дент» розташовані на масивах Оболонь, Позняки, Солом'янка. Мережа клінік в Києві «Люмі-Дент» є найбільшою на Правому та Лівому берегах і входить в трійку найкрупніших стоматологічних приватних установ – має в складі 23 лікарських кабінета, включаючи 6 хірургічних відділень.

Позняки Осокорки, вул. Анни Ахматової 14-А          
Оболонь, проспект Героїв Сталінграда 24-А         тел. 0 800 752288 (дзвінки безкоштовні)     
Солом'янка, вул. Левка Мацієвича 2/4                   

  

Секрети ефективних діагностики та лікування пародонтиту

----------------------------------------------------------

23 вересня 2024 року, Онлайн на платформі Youtube
Доступ до запису вебінару – 60 днів. Cертифікація: 10 балів БПР згідно з наказом МОЗ України. Ментор – Катерина Мелікова. Лікарка-пародонтологиня. Медична директорка стоматологічної клініки Роса Дент. Членкиня асоціації пародонтологів України. Про що ви дізнаєтеся на заході: Діагностична майстерність як ключ до ефективного лікування пародонту. Знайомство з пацієнтом. ажливість `Periodontal Screening Test (PSR)`у стоматології. Визначення PSR. Значення PSR у діагностиці пародонтальних захворювань. Основні цілі PSR. Методика проведення PSR. Інструменти для PSR. Використання спеціального пародонтального зонду.  Опис зонда (маркування, діапазони глибини). Процедура проведення PSR. Підготовка пацієнта (інформування, положення вкріслі). Зондування кожного зуба. Критерії оцінки. Інтерпретація результатів PSR. Показання та протипоказання до проведення PSR. Діагностика пародонтиту. Об`єктивна оцінка стану пародонту. Рентгенологічні методи діагностики. Заповнення пародонтальної карти. Проведення диференціальної діагностики гінгівіта і пародонтита. Складання плану лікування. Основні поняття SRP. Визначення та мета SRP. Підготовка пацієнта. Анестезія. Інструментарій. Інструменти для скейлінгу.  Правила використання інструментів. Оцінка якості проведеної роботи. Клінічні аспекти SRP. Пістманіпуляційне ведення пацієнта. Постпроцедурний догляд. Післяпроцедурні рекомендації для пацієнта. Оцінка ефективності лікування. Планування повторних візитів. Демонстрація техніки SRP.  Детальніше...
  
Рейтинг клінік "Стоматологія у Києві"
?  Если Ви шукаєте стоматолога: ---  Представляємо лідерів рейтингу стоматологічних клінік Києва  ---
  Рейтинг стоматологических клиник - dopomoha.kiev.ua/stomat.htm  

тел. +38 (066) 352-19-73

   

Встановлення вінірів: що потрібно знати про процедуру та результати

 

Далеко не кожній людині пощастило мати ідеальні від природи зуби, але при цьому так хочеться під час сміху не сором'язливо прикривати рота, а продемонструвати оточуючим чарівну посмішку. На щастя, сучасна стоматологія має в своєму розпорядженні методи і технології, які можуть втілити цю мрію в реальність: зробити колір зубів рівномірним, усунути деформації, вирівняти зубний ряд. Одним із найпопулярніших інструментів косметичної стоматології є вініри, які застосовують для корекції естетичних недосконалостей зубів. Однак перед встановленням вінірів необхідно відповісти на цілу низку важливих питань, про які ми розповімо в цій статті.


Що таке вініри, і в яких випадках показано їх встановлення.
Вініри є пластинками, які покривають верхню поверхню зуба з метою корекції його естетичних недосконалостей: форми, кольору, довжини, розміру. Встановлення вінірів здійснюється у стоматологічній клініці після індивідуального підбору та виготовлення необхідної кількості платівок для кожного пацієнта. Установка виниров может быть показана для коррекции следующих проблем:
зміна кольору зубів; сколи на зубах; тріщини та пошкодження зубів; наявність щілин між зубами; неправильна форма зубів; неестетична посмішка. Вініри є пластинками, які покривають верхню поверхню зуба з метою корекції його естетичних недосконалостей.

Керамічні вініри та особливості їх встановлення.
Залежно від матеріалу виготовлення вініри бувають керамічними та композитними. Вважається, що керамічні вініри краще за композитні з низки причин: незмінність кольору і форми з часом; постійний блиск; виняткова естетичність; біоінертність; простота у догляді; тривалий термін служби.
Недоліків, які характерні для встановлення вінірів, виготовлених з кераміки, лише два – їх вартість та тривалість виготовлення. Перед установкой виниров сначала, если это необходимо, восстанавливают функциональность зубов.  Встановлення керамічних вінірів відбувається в кілька етапів: Під час першого візиту лікар проводить обстеження та знімає зліпки зубів, після чого відправляє їх до лабораторії для створення воскової моделі. Під час другого візиту проходить попередня примірка отриманої моделі. Коли пацієнт погоджує форму вінірів, лікар надсилає затверджені дані до лабораторії для початку процесу виготовлення. Третій візит присвячений процесу підготовки (препарування) зубів до встановлення вибраних вінірів: проводиться зняття певної кількості тканин зуба (менше 1 мм), лікар стежить за тим, щоб маніпуляції не проводилися нижче за рівень ясен. Після цього пацієнту встановлюють тимчасові вініри та призначають дату наступного візиту. Під час останнього (четвертого) вііту відбувається безпосередньо встановлення постійних керамічних вінірів, індивідуально виготовлених для пацієнта у лабораторії.
Стоматологи відзначають, що установка тільки одного керамічного вініру не рекомендується з тієї причини, що зуби, що оточують його, з часом, на відміну від самого вініра, змінять свій колір під дією різних факторів – це призведе до неприродного результату. Тому якщо ви плануєте скоригувати лише один зуб, можливо, варто розглянути варіант композитних вінірів.

Композитні вініри: особливості виготовлення та встановлення.
Композитні вініри відрізняються від керамічних не тільки матеріалом виготовлення, але й способом встановлення. Так, композитні вініри виготовляють безпосередньо в ротовій порожнині, тому для їх встановлення не потрібно лабораторне обладнання – стоматолог самостійно коригує зуби. Основними перевагами композитних вінірів є: відносно невисока вартість; можливість встановлення за одне відвідування лікаря. Недоліки композитних вінірів: підвищена ймовірність розвитку карієсу та запалення ясен; менша естетичність порівняно з керамічними пластинами; крихкість у порівнянні з керамічними пластинами.

Плюси та мінуси встановлення вінірів на зуби.
Як і будь-яка естетична процедура, встановлення вінірів має свої плюси та мінуси. Тому пацієнт повинен заздалегідь бути проінформований про переваги та недоліки даного метолу корекції зубів.
Переваги: ​​відмінні ететичні результати; вибір кольору відповідно до кольору зубів; можливість скоригувати форму зубів; можливість приховати щілини між зубами; можливість захистити зуб від подальшого зношування. Недоліки: вініри протипоказані у разі порушення функціональності зубів; людям, схильним до захворювань ясен, карієсу та ін., краще не встановлювати вініри; після встановлення колір вінірів не може бути змінено; у разі утворення тріщин на вінірах вони не підлягають заміні; звичка скрипіти зубами може призвести до появи тріщин на вінірах, тому в такому разі їх краще не встановлювати; найвища вартість.

Чи існують якісь особливі правила догляду за зубами після встановлення вінірів.
Для довгострокової служби вінірів (5–10, а іноді й більше років) не потрібно дотримуватись жодних особливих правил догляду за зубами. Досить слідкувати за станом порожнини рота, як завжди; чистити зуби 2 десь у день; користуватися зубною ниткою. Установка вінірів спрямовано досягнення естетичного ефекту – маскування недоліків зубів, які пов'язані з порушенням їх функціональності. Також не варто забувати, що на вінірах також можуть утворюватися тріщини, наприклад, внаслідок травм або звички скрипіти зубами, тому ставитись до них необхідно дбайливо – і тоді вініри прослужать Вам довго.
 
 Каталог стоматологических клиник Киева
 

All rights reserved. © SHVIDKA DOPOMOGA  2024 г.