На Главную страницу

Центр слуховой реабилитации "Аврора"    >>
тел. (044) 236 95 94, факс (044) 236 95 81    

Чи добре ви чуєте, друзі ?  

  Ми живемо у динамічному світі. Кожний день людина перебуває у оточенні, звукова інтенсивність якого змінюється у широких межах - від тиші у спальній кімнаті  до шуму на виробництві, автостраді і т.і. Тобто навантаження  на наш слуховий аналізатор (вухо) величезні, і він реагує відповідно. Останнім часом все більша кількість людей звертається до лікарів зі скаргами на погіршення слуху. Але втрата слуху виникає не тільки внаслідок постійної дії шуму: ускладнення після вірусних захворювань, застосування ототоксичних антибіотиків,  спадкові фактори або незворотні процеси старіння, обтяжені серцево-судинними порушеннями, все це також може призвести до погіршення слуху. Статистика свідчить, що приблизно 10 відсотків населення мають ті чи інші вади слуху.

Прислухайтесь до себе У Вас виникає бажання зробити більше гучність телевізора, перепитати щось у співбесідника? Ви маєте відчуття, що всі навколо щось бурмочуть собі під ніс? Вам важко спілкуватись у великих приміщеннях? Все це ознаки погіршення слуху. Люди зі зниженим слухом більше втомлюються, нервують через постійну напружену  увагу, прислуховування.


 

Найчастіше зниження або втрата слуху повязані з ураженням звукосприймаючої частини  органу слуху людини. У цих випадках неможливо вилікувати пацієнтів  медикаментозно або шляхом слухополіпшуючих операцій. Компенсувати дефект слуху можна тільки за допомогою слухових апаратів. Якщо їх не використовувати, глухота може прогресувати.  При цьому,  двостороння втрата слуху потребує компенсації  двома слуховими апаратами. 

 Ще декілька років тому лікарі могли запропонувати тільки так звані аналогові, або лінійні слухові апарати. Апарати робили звуки чутними, але при цьому інколи втрачалися невловимі, однак дуже важливі високочастотні звуки, що погіршувало розбірливість мовлення оточуючих людей. 

Сьогодні тенденції  створення слухових апаратів змінилися: розширюються можливості слухових апаратів при компенсації втрати слуху. Апарати стали програмованими, вони мають цифрову настройку та цифрову обробку звуку, вони стали нелінійними, багатоканальними та автоматичними.  

Програмований слуховий апарат це апарат, який  Ызапам'ятовуєл за допомогою комп'ютера Вашу аудіограму (характеристику слуху) і працює відповідно до неї, тобто параметри та характеристики цього апарату пристосовані для компенсації саме Вашої втрати слуху.

Якщо слуховий апарат нелінійний, - він відразу та постійно змінює усі свої параметри, пристосовуючи їх до зміни вхідного сигналу. Зокрема, підсилення пристосовується до рівня вхідного сигналу, розподіляючи тихі та гучні звуки  у відповідності з динамічним діапазоном залишкового слуху пацієнта. Нелінійне підсилення може також захистити від дії раптових та гучних звуків.

 

Багатоканальне підсилення слухового апарата надає можливість проводити обробку важливих, але тихих, приголосних звуків незалежно від обробки гучних голосних звуків мови. Технологія обробки цих сигналів постійно удосконалюється, щоб забезпечити самий високий рівень розбірливості мови, допомогаючи людині у складних мовних ситуаціях.

Повністю автоматичний слуховий апарат, безсумнівно, забезпечує найкраще сприйняття звуків. Цей апарат не потребує ручного регулювання гучності, оскільки  відразу та безперервно адаптується до відповідних змін звукового оточення. 

Звичайно, компенсація Вашої втрати слуху - це справа фахівців. Ваша справа знати куди звернутися, щоб Вам надали кваліфіковану слухову допомогу. Центр слухової реабілітації ЫАврорал працює у Києві з 1991 року. Він має акредитацію Міністерства охорони здоровя України вищої категорії.

 У Центрі проводиться повний комплекс аудіологічних досліджень пацієнтів будь-якого віку, включаючи немовлят. Наукові дослідження останніх років підтвердили важливість раннього визначення слуху дитини у період від народження до 6-ти місяців життя. У розвинених країнах це вже обовязкова процедура, яка дає змогу вчасно розпочати реабілітаційні заходи.

Нашим пацієнтам ми пропонуємо  апарати  провідної фірми-виробника слухових апаратів Oticon, оскільки вважаємо, що громадяни України заслуговують на те, щоб мати  апарати найвищої якості. Саме Oticon, який займається вирішенням проблем людей з вадами слуху з 1904 року, вперше впровадив у практику слухопротезування цифрові  апарати серії DigiFocus. В 1996 році ця розробка Oticon увійшла в десятку найвизначніших досягнень техніки в галузі медичної допомоги людині.

Фахівці-сурдопедагоги Центру проводять заняття з розвитку слуху та мовлення для дітей  дошкільного віку.

Елементи живлення для слухових апаратів, послуги по ремонту  апаратів Oticon все це ми також  пропонуємо нашим пацієнтам.

 

 За більш детальною інформацією звертайтеся за адресою:

03057 м. Київ, вул. Академіка Янгеля, 16/2,

тел. (044) 236 95 94, факс (044) 236 95 81  

E-mail: aurora@aurora.ua

>  
Ліцензія Міністерства охорони здоровя України АА й 625254 від 5 серпня 2003 р.

 


Обсудить на форуме   >>

 Читайте також на цю тему:
"Значення ранньої діагностики в слуховій допомозі і навчанні дітей з порушенням слуху" >>