ПСОРIАЗ – ЗАХВОРЮВАННЯ НЕ НАШКIРНЕ, А ВНУТРІШНЄ

Наталя ЗЕМНА >>>

Треба знати, що псоріаз – не нашкiрне захворювання, а передовсiм – внутрiшнє. Причин недуги декiлька. Якщо псорiаз уражає шкiру на животi, то причиною є хворий шлунок; на ногах – хвора печiнка; на кистях рук та головi – хвора пiдшлункова залоза. Якщо псорiаз по всьому тiлу, то причиною є захворювання нервової системи, можливе також вiд переохолодження.

В аптецi «Зелена планета» є лiки iз рослин Псорiапол, якi лiкують псорiаз. Обов’язково призначаються й лiки, що вилiковують причину появи псорiазу. Якщо причиною недуги є захворювання пiдшлункової залози, додаємо лiки Золотник; печiнки – додаємо Гепахол. Якщо уражена нервова система, а також щитовидна залоза, то до Псорiаполу додаємо Iнтелятрин та Нормострум. Якщо є i псорiаз i тремтiння голови, то можна зробити висновок, що ураженi пiдшлункова i щитовидна залози. Обидвi пов’язанi з нервовою системою.

Зовнiшньо для лiкування псорiазу призначаємо мазь Псорiаз. Цю мазь слiд використовувати в мiнiмальних дозах. Легким дотиком змазують шкiру (кiлькiсть мазi розмiром як горошина) один раз на день. Подекуди вистачає й один раз на два днi.

Щодо тремтiння голови, то, можливо, це першi ознаки хвороби Паркiнсона (далi можуть тремтiти руки i т. д.). Тож слiд звернутися до лiкаря – якщо це так, то негайно почати лiкування, аби не дозволити хворобi оволодiти собою.

 

ДОПОМОЖЕ ЛАВРОВИЙ ЛИСТ

В однiй iз передач «Зелена планета» почув, що за допомогою лаврового листа можна лiкувати псорiаз. Прошу надрукувати рецепт. Наперед дякую.

О.Стойко, Сiмферополь, Крим

 

Справдi, це так. Лавровий лист допомагає лiкувати псорiаз. В народнiй медицинi знають, що лавровий лист добре впливає на пiдшлункову залозу, печiнку, шлунок (а ми з вами вже говорили про те, що захворювання пiдшлункової залози, печiнки, шлунка можуть бути причиною ураження шкiри псорiазом), вiдтак є профiлактичним засобом од цiєї хвороби.

Тож не лiнуйтеся класти у страви лавровi листочки, певна рiч, дотримуючися розумної дози. В першi страви листочки кладуть за п’ять хвилин до готовностi. В другi – за десять.

Якщо хтось, не дай Боже, захворiв на псорiаз, то можна робити лiки iз лаврового листа.

Двадцять листочкiв лавра благородного подрiбнити, залити двома склянками окропу (росiйською мовою – кипятка), кип’ятити хвилин десять на маленькому вогнi, процiдити. Пити впродовж дня. Можна по однiй столовiй ложцi разiв вiсiм на день.

Наталя ЗЕМНА >>>